JoomlaTemplates.me by Cheap Hosting

Wyniki trzeciej edycji konkursu fotograficznego

Opublikowano: środa, 09, październik 2019

 

Wyniki konkursu fotograficznego organizowanego w ramach projektu socjalnego „Czy to zima, czy to lato bawię się, uczę , spędzam czas z mamą i tatą” przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sławoborzu.

 

Za nami trzecia edycja konkursu fotograficznego organizowanego w ramach projektu socjalnego „Czy to zima, czy to lato, bawię się, uczę, spędzam czas z mamą i tatą”. Na konkurs wpłynęło łącznie 15 pięknych zdjęć w dwóch kategoriach wiekowych. Wszystkie zdjęcia chwytały za serce i pokazywały, że rodzice spędzają czas z dziećmi, i na zabawie, i na nauce, i w kuchni czy na spacerach. Decyzją jury zgodnie z założeniami konkursu zostało wyłonionych sześciu zwycięzców (po trzech w każdej kategorii wiekowej). Wyniki przedstawiają się następująco:

 

Kategoria wiekowa do 7 lat:

1 miejsce – Eryk Grochowicz, op. Marta Grochowicz

2 miejsce – Brajan Pietruszkiewicz, op. Anita Pietruszkiewicz

3 miejsce – Kowalczyk Emilia, op. Marta Grochowicz

 

Kategoria wiekowa 8-18 lat:

 1 miejsce – Nikola Bączek, op. Mirosława Bączek

 2 miejsce – Magdalena Wasińska, op. Dorota Sudenis-Wasińska

 3 miejsce – Aleks Świrgoń, op. Dorota Pac

 
Wszyscy uczestnicy zostali poinformowani o trybie i sposobie odebrania nagród, a były nimi gry edukacyjne dla dzieci w każdym wieku, słodkości oraz upominki plastyczne. Przed nami czwarta, ostatnia edycja konkursu fotograficznego, tym razem jesienna, która trwa od 01 października do 15 listopada 2019r. Jesień to cudowny wyjątkowy czas, spacerując ścieżkami wiodącymi przez lasy można cieszyć się jej kolorami. Wyjście z dziećmi na dwór w tym czasie może być ciekawe, kształcące i sprawi im na pewno wiele radości. Warto zatrzymać te chwile na fotografii i wziąć udział w naszym konkursie.

 

Czekamy na zgłoszenia!

 

 

Fotografia nagród w konkursie
Fotografia nagród w konkursie

 

Wyk. Hubert Cienkusz

 

Odsłony: 327